Samoplačniške storitve

Laboratorijska diagnostika

Začasna prekinitev izvajanja samoplačniške dejavnosti

Spoštovani,

obveščamo vas, da je zaradi trenutne epidemiološke slike samoplačniška dejavnost
v SB Nova Gorica začasno prekinjena.

Hvala za razumevanje.

!!! PRESEJALNO SEROLOŠKO TESTIRANJE ZA DOKAZOVANJE PRISOTNOSTI PROTITELES PROTI NOVEMU KORONAVIRUSU SARS-COV-2 !!!

Urnik za samoplačnike: vsak delovni dan (od ponedeljka do petka) med 8. in 13. uro.

Informacije o laboratorijskih storitvah daje

ODDELEK ZA LABORATORIJSKO DIAGNOSTIKO na tel. št. + 386 (0)5 33 01 696

Samoplačnik se zglasi na sprejemnem pultu v glavni stavbi bolnišnice od ponedeljka do petka od 8. do 13. ure, kjer se uredi administrativna prijava na storitev.

Za odvzem bioloških vzorcev je potrebno izpolniti laboratorijsko naročilnico. Naročilnica je dostopna na spletni povezavi: Naročilnica za laboratorijske preiskave – SAMOPLAČNIKI ali pa se dobi na sprejemnem pultu ob prijavi.

Ob prijavi se za samoplačniške storitve plača avans.

Samoplačnik se nato zglasi na odvzemnem mestu laboratorija v pritličju glavne stavbe, kjer se opravi odvzem biološkega materiala. Tu od laboratorijskega osebja pridobi tudi informacijo o predvidenem času realizacije izvida.

V primeru večje obremenjenosti laboratorija imajo pacienti SB Nova Gorica prednost pred samoplačniki.

Izvid se prevzame ob dogovorjenem času na sprejemnem pultu v glavni stavbi bolnišnice, kjer se istočasno tudi poravna preostale finančne obveznosti skladno z veljavnim cenikom.

Navodila za odvzem biološkega materiala pacientom so dosegljiva tukaj.