E-poštatajnistvo@bolnisnica-go.si

Prijava na strokovni izpit

Datum:
19/06/2020

Ministrstvo za zdravje je Splošno bolnišnico »dr. Franca Derganca« Nova Gorica z odločbo o določitvi zdravstvenih zavodov, pri katerih opravljajo strokovne izpite zdravstveni delavci in sodelavci pripravniki s srednjo izobrazbo, pooblastilo za izvajanje strokovnih izpitov za poklice:

• tehnik zdravstvene nege,
  • laboratorijski tehnik,
  • farmacevtski tehnik,
  • zobotehnik,
  • bolničar-negovalec.

Postopek prijave na strokovni izpit:

• najkasneje do 20. v mesecu za naslednji mesec se vloži izpolnjeno in podpisano prijavnico s prilogami na naslov:

SB Nova Gorica, Kadrovska služba, Ul. padlih borcev 13 a, 5290 Šempeter pri Gorici

Prijavnici se priloži:

• LIST O PRIPRAVNIŠTVU, iz katerega mora biti časovno in vsebinsko razviden potek programa pripravništva in uspešno opravljen preizkus teoretičnega in praktičnega znanja pri delodajalcu
  • potrdilo o plačilu strokovnega izpita (storitev mora biti plačana pred pristopom kandidata na izpit)

Kadrovska služba pregleda vlogo s prilogami in pozove k morebitni dopolnitvi. Kandidate, katerih vloga je popolna, pa se po e-pošti obvesti o kraju in času strokovnega izpita.

Več o programu strokovnih izpitov ter gradivo je dosegljivo na spletni strani Ministrstva za zdravje: