E-poštatajnistvo@bolnisnica-go.si

ZAHVALA DONATORJEM V ČASU EPIDEMIJE COVID-19 (drugi val)

ZAHVALA

»Tisti, ki prinašajo sonce v življenje drugih ljudi, so tudi sami obsijani z njim«

(Sir James M. Barrie)

Humanost in solidarnost sta vrednoti, ki sta se še posebej pokazali v teh težkih časih v spopadu z novim koronavirusom. Tako kot v prvem valu, ko ste nam mnogi priskočili na pomoč, tudi tokrat nismo ostali prezrti. Odločitev podjetij in posameznikov iz naše regije in tudi širše, da donirajo sredstva in medicinsko opremo za zdravljenje bolnikov s koronavirusom, predstavlja za nas veliko spodbudo za kakovostno in strokovno zdravstveno obravnavo covidnih bolnikov, in nenazadnje vseh bolnikov, ki v tem času tudi potrebujejo našo strokovno pomoč. Izredno smo hvaležni vsem, ki so nam kakorkoli priskočili na pomoč. Hvala za človekoljubnost in dobrodelnost, ki je, in bo tudi v prihodnje, bistveno olajšala delo zdravstvenemu osebju in zagotovila boljše pogoje zdravljenja covidnim bolnikom, prav tako pa pripomogla k strokovnemu razvoju naše regijske bolnišnice.

Do sedaj smo prejeli številne donacije s strani ustanov, podjetij in posameznikov, za kar se najlepše zahvaljujemo. Iskrena hvala:

• donatorjem denarnih sredstev, medicinske opreme in zaščitne opreme: Arctur d. o. o., Astro caffe s. p., Avto INN d. o. o., Avtosport d. o. o., Best Gold Bet d. o. o., Blue Ocean Gaming, BO-DA d. o. o., Borut Mavri, Business Solutions d.o.o., Coatransporti d. o. o., Ekobor d. o. o., Fabrika Bar & More - Na Trgu d. o. o., Frančiška Batistič, Frančiškanski samostan Sveta gora, Fundacija Vrabček upanja, Gostol – Gopan, d. o. o., Intra lighting d. o. o., Joško Strosar s. p., Kamnoseštvo Tavčar d. o. o., Kolektor CPG d. o. o., Laborplast d. o. o., Mestna občina Nova Gorica, MHE Saksida, Darij Saksida, s. p., Nada Suban, Natural Just d. o. o. , Nejc Gabrijelčič, Nova KBM d. d., Občina Ajdovščina, Občina Brda, Občina Cerkno, Občina Kanal ob Soči, Občina Miren Kostanjevica, Občina Renče Vogrsko, Octagen d. o. o., Peloz d. o. o., Pfizer, Pharmamed-Mado d. o. o., Pokrajinska zveza društev upokojencev za Severno Primorsko Prevozništvo Klaut d. o. o., Pro-Masim d. o. o., Radio Robin "Akcija stopimo skupaj«, Ralux d. o. o., SAOP d. o. o., Slometal d. o. o., Soške elektrarne Nova Gorica d. o. o., Stem d.o.o., Tatjana Lemut s. p., Taxa d. o. o. Ajdovščina, Telekom d. d., TKG in proizvodnja vijakov d. o. o., Zdenko Zorn, Zelen in partnerji d. o. o., (Op. razvrščeni po abecednem vrstnem redu).

• donatorjem kulinaričnih dobrot in napitkov za osebje Covid oddelka: Pizzeria Frnažar iz Mirna, Lions Klub Nova Gorica, District 129 - Slovenija skupaj s podjetjem Lidl Slovenija d. o. o. k. d., McDonald's iz Nove Gorice, iniciativa »Malica za heroje COVID-a«, Mevljudin Bedžeti iz Okrepčevalnice Tarantela v Šempetru pri Gorici, Mercator d. d., Gostilna Bužinel Medana.

Zahvaljujemo se tudi družbi Hit d. d. za nudenje prenočišč za zdravstvene delavce bolnišnice.

Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili za vso pomoč tudi Ministrstvu za zdravje RS, Rdečemu križu Nova Gorica, Civilni zaščiti Nova Gorica, Severno Primorski gospodarski zbornici, Nova Gorica, časopisu Primorske novice, in nenazadnje vsem uporabnikom zdravstvenih storitev in obiskovalcem bolnišnice, ki upoštevate naša navodila in naše ukrepe, in nam tako v veliki meri pomagate pri obvladovanju okužb.

V primeru, da smo koga v zahvali nenamerno izpustili, se mu zato iskreno opravičujemo.

Še enkrat iskrena hvala vsem za pomoč, za humanost in solidarnost!

Želimo vam srečno in zdravo 2021!

Vodstvo SB Nova Gorica s sodelavci

Slikovna GALERIJA donatorjev v času epidemije COVID-19 (drugi val)