Samoplačniške storitve

Samoplačniško testiranje na SARS-COV-2

Spoštovani,

v bolnišnici izvajamo tudi samoplačniško testiranje na okužbo s SARS-CoV-2 z uporabo hitrega antigenskega testa na

vzorcu brisa nazofarinksa. Testiranje izvajamo od ponedeljka do petka od 7.00 do 13.30 ure na vstopni točki pred Urgentnim centrom.

Cena samoplačniškega testiranja znaša 15,00 EUR.

Pred odvzemom se prijavite na sprejemnem pultu na polikliniki, kjer tudi plačate testiranje. S potrdilom o plačilu se nato zglasite za odvzem na vstopni točki. Tu boste prejeli tudi potrdilo o opravljenem testu.

Plačilo lahko predhodno opravite tudi preko nakazila na naš TRR račun, ki je naveden spodaj, ter se s potrdilom o vplačilu zglasite na sprejemnem pultu za prijavo.

Podatki za plačilo:

Prejemnik

Splošna bolnišnica »dr. Franca Derganca« Nova Gorica

Ulica Padlih borcev 13 A

TRR SI56 0110 0603 0279 058
BIC koda BSLJSI2X
Koda namena MDCS
Sklic SI00 (+ npr. datum plačila)

Laboratorijska diagnostika

!!! PRESEJALNO SEROLOŠKO TESTIRANJE ZA DOKAZOVANJE PRISOTNOSTI PROTITELES PROTI NOVEMU KORONAVIRUSU SARS-COV-2 !!!

Urnik za samoplačnike: vsak delovni dan (od ponedeljka do petka) med 8. in 13. uro.

Informacije o laboratorijskih storitvah daje

ODDELEK ZA LABORATORIJSKO DIAGNOSTIKO na tel. št. + 386 (0)5 33 01 696

Samoplačnik se zglasi na sprejemnem pultu v glavni stavbi bolnišnice od ponedeljka do petka od 8. do 13. ure, kjer se uredi administrativna prijava na storitev.

Za odvzem bioloških vzorcev je potrebno izpolniti laboratorijsko naročilnico. Naročilnica je dostopna na spletni povezavi: Naročilnica za laboratorijske preiskave – SAMOPLAČNIKI ali pa se dobi na sprejemnem pultu ob prijavi.

Ob prijavi se za samoplačniške storitve plača avans.

Samoplačnik se nato zglasi na odvzemnem mestu laboratorija v pritličju glavne stavbe, kjer se opravi odvzem biološkega materiala. Tu od laboratorijskega osebja pridobi tudi informacijo o predvidenem času realizacije izvida.

V primeru večje obremenjenosti laboratorija imajo pacienti SB Nova Gorica prednost pred samoplačniki.

Izvid se prevzame ob dogovorjenem času na sprejemnem pultu v glavni stavbi bolnišnice, kjer se istočasno tudi poravna preostale finančne obveznosti skladno z veljavnim cenikom.

Navodila za odvzem biološkega materiala pacientom so dosegljiva tukaj.

Katalog laboratorijskih preiskav-referenčne vrednosti za otroke

Katalog laboratorijskih preiskav 8.izd

Katalog laboratorijskih preiskav - interpretacija vrednosti preiskave S-NT-proBNP

Cenik laboratorijskih storitev za samoplačnike