Elektronsko naročanje

Lahko se naročite preko eNaročanja na spletni povezavi: https://narocanje.ezdrav.si/.

Ali pa preko spletnega obrazca naše bolnšnice:

Osebni podatki
Naročilo

Če nobena izmed zgornjih možnosti ne ustreza ambulanti navedeni na vaši napotnici, lahko ambulanto iz napotnice prepišete v spodnje polje.

Morebitni drugi prednostni kriteriji, ki se upoštevajo pri enaki stopnji nujnosti v skladu z določili 6.člena Pravilnika o najdaljših dopustnih čakalnih dobah za posamezne zdravstvene storitve in o načinu vodenja čakalnih seznamov (npr. dojenje, nosečnost,...)

Pacient se strinja z navedenim načinom naročanja na zdravstvene storitve ter načinom posredovanja in vrsto posredovanih osebnih podatkov.
Več o varstvu osebnih podatkov

Morebitna oznaka stopnje nujnosti na napotnici: „nujno“, „hitro“ oziroma„redno“, morebitni drugi prednostni kriteriji, ki se upoštevajo pri enaki stopnji nujnosti v skladu z določili 6.člena Pravilnika o najdaljših dopustnih čakalnih dobah za posamezne zdravstvene storitve in o načinu vodenja čakalnih seznamov (npr. dojenje, nosečnost,...)

Obrazec pošljete s klikom na gumb 'Pošlji'.

Polja označena z zvezdico (*) so obvezna.