E-poštatajnistvo@bolnisnica-go.si

Obvestilo o režimu obiskov

Spoštovani,
obveščamo vas, da z dnem 2. 6. 2022 velja spremenjen režim obiskov.
Čas obiskov  je  na dan TORKA, ČETRTKA, SOBOTE, NEDELJE in PRAZNIKOV od 15.30 do 16.30  ure.
V intenzivni enoti, na odd. za pediatrijo, v porodnišnici in na oddelku v Stari Gori so obiski dovoljeni  VSAK DAN
.

Za svojega bližnjega, druge paciente in osebje lahko naredimo veliko, da upoštevamo naslednja navodila:

• OBISK JE OMEJEN NA 1 OBISKOVALCA 30 minut
  • na obisk prihajamo ZDRAVI, priporočena je  uporaba zaščitne maske ob pacientu
  • v kolikor je pacient, h kateremu smo namenjeni, nameščen v sobi za izolacijo, UPOŠTEVAMO NAVODILO ZDRAVSTVENEGA OSEBJA
  • po vstopu v bolnišnico in tudi preden jo zapustimo, si ROKE  RAZKUŽIMO
  • NA BOLNIŠKE POSTELJE NE POSEDAMO in ne odlagamo svojih stvari in oblačil
  • glede prinašanja HRANE IN PIJAČE se predhodno posvetujemo z zdravstvenim osebjem.

Obiskovalce prosimo, da upoštevajo urnik obiskov. Obiski izven rednega urnika obiskov so dovoljeni samo z dovolilnico lečečega zdravnika pacienta.

S spoštovanjem

Dunja SAVNIK WINKLER, dr. med., spec. otol.
           Strokovna direktorica